Botimet Living

Botimet Living sjell për lexuesit shqiptarë librat bestseller duke përmbushur kërkesat e tyre referuar letërsisë bashkëkohore.

Botimet Living e nisi veprimtarinë në nëntor 2014. Qëllimi i saj është të qënët sa më pranë shijeve dhe preferencave të lexuesit, duke i ofruar letërsinë më të mirë.

më shumë

Të reja dhe eventeBotimet Living dhurojnë plot 90 libra për lexuesit e vegjël të shkollës “Naim Frashëri” Botimet Living e nisen kete dite te bukur tetori duke dhuruar 90 libra... më shumë
Botimet Living dhurojnë 540 libra për bibliotekat e Tiranës “Miq te mire, libra te mire dhe nje ndergjegje e qete: kjo eshte jet... më shumë
Panairi i Librit “Tirana 2018” Takohemi si çdo vit ne eventin me te madh te librit ne Shqiperi. Ne d... më shumë

Postimet e fundit

Sete nga Botimet Living